Kolonia artystyczna „Wakacje Artystyczne” z uczestnikami „X Factor” i „The Voice of Poland” już po raz kolejny!

Posted by on 24 marca 2014

logo2 640x640 300x300 Kolonia artystyczna „Wakacje Artystyczne” z uczestnikami X Factor i The Voice of Poland już po raz kolejny!Dziś chcielibyśmy Wam gorąco polecić wyjątkowy projekt, który już od wielu lat realizuje nasza Beata wraz z wykwalifikowanym gronem praktyków w dziedzinie muzyki, tańca, oraz sztuki! Beatka po raz kolejny organizuje WAKACJE ARTYSTYCZNE, które są bez wątpienia najlepszą formą spędzania letnich wakacji! Kolonia artystyczna przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 18 lat, odbywa się w malowniczych okolicach Zakopanego, a w jej trakcie dzieci uczęszczają na zajęcia wokalne, teatralne i aktorskie, oraz warsztaty taneczne! W zeszłym roku miejsca skończyły się bardzo szybko, a biorąc pod uwagę, że zapisy już się rozpoczęły – należy się spieszyć! :) 

1609587 10200603065759328 152796697 n 150x150 Kolonia artystyczna „Wakacje Artystyczne” z uczestnikami X Factor i The Voice of Poland już po raz kolejny!Beata Kurda, oprócz tego, że śpiewa w Soul City, jest pedagogiem, logopedą, oraz dyplomowaną aktorką! Na co dzień pracuje w przedszkolu jako nauczycielka, prowadzi zajęcia teatralne w Kole Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Ząbkach oraz warsztaty wokalne w Miejskim Ośrodku Kultury w Ząbkach. Pracuje również z młodzieżą i dziećmi w całym kraju, prowadząc warsztaty dykcyjne, teatralne i wokalno–aktorskie.

29924 1352989759135 4512666 n 150x150 Kolonia artystyczna „Wakacje Artystyczne” z uczestnikami X Factor i The Voice of Poland już po raz kolejny!Oprócz Beci, kadrę Wakacji tworzy także Mateusz Krautwurst – wokalista, kompozytor, pianista, autor tekstów i producent muzyczny. Absolwent kierunku Jazz i Muzyka Estradowa na Uniwersytecie Zielonogórskim. Zdobywca wielu prestiżowych nagród w Polsce i za granicą. Uczestnik wielu programów telewizyjnych, między innymi „Fabryka gwiazd” oraz „Szansa na Sukces”. Finalista pierwszej edycji programu „The Voice of Poland”!

Całą kadrę poznacie pod adresem: KADRA WAKACJI ARTYSTYCZNYCH

 

Warto dodać, że w warsztatach uczestniczył także m.in. Igor Herbut – wokalista zespołu Lemon!

Gorąco polecamy taką aktywną formę spędzania wakacji! Ogromne doświadczenie, pasja, oraz niewyczerpane pokłady energii naszej Beaty są najlepszą gwarancją i rekomendacją dla Wakacji Artystycznych! Sami kiedyś braliśmy udział w podobnych warsztatach i wiemy, że przyjaźnie na nich zawarte, oraz zdobyte umiejętności, owocują do dnia dzisiejszego!

 

Wyślij swoje zgłoszenie jeszcze dziś!
www.wakacje-artystyczne.pl

Screenshot WA2019 HERO 1024x581 Kolonia artystyczna „Wakacje Artystyczne” z uczestnikami X Factor i The Voice of Poland już po raz kolejny!

 

Komentarze wyłączone.