Soul City sportretowane przez Ewę Woroszczuk!

Posted by on 14 listopada 2012

Soul City 11.11.2012 1 of 1 18 Kopiowanie 300x198 Soul City sportretowane przez Ewę Woroszczuk!11 listopada 2012 we Wrocławskim Klubie Formaty odbył się wernisaż prac Ewy Woroszczuk, podczas którego mieliśmy przyjemność wystąpić! Artystka ukończyła malarstwo na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Jak pisze na swojej stronie: Przez całe lata liceum, studiów, czy w okresie tak zwanej dorosłości, w którą się kiedyś w końcu wkracza, najbardziej zawsze interesował mnie człowiek ze swoimi emocjami. Może właśnie dlatego tak sobie upodobałam portret. To, co kryje w sobie ludzka twarz, zapełniło wiele stron potoku słów w moich notesach, kilogramy papieru moich szkicowników, rozlało litry oleju i terpentyny przy okazji powstawania obrazów malarskich. 

Moment „premiery” obrazu był odpowiednio nabudowany emocjami, gdyż obraz do czasu jego odsłonięcia widziało zaledwie kilka osób. Większość z nas miała problem, żeby nie skusić się i nie podejrzeć obrazu zza osłaniającego go materiału. Ale udało się! Oto moment jego odsłonięcia:

Ewa to przesympatyczna i bardzo utalentowana osoba, a jej prace to idealny pomysł na prezent dla najbliższej osoby! Cieszymy się, że zechciała w bardzo krótkim czasie sportretować także nas, na podstawie fotografii autorstwa Tomka Fryszkiewicza.

A jak Ewa zapamiętała ten dzień? Odsyłamy do jej bloga: „powernisażowo i pokoncertowo„!

Zobaczcie także prace Ewy: www.ewaportretuje.com

SOUL CITY Kopiowanie Soul City sportretowane przez Ewę Woroszczuk!

603956 445451778825862 78134320 n Soul City sportretowane przez Ewę Woroszczuk!

GALERIA ZDJĘĆ Z KONCERTU

Komentarze

Komentarze wyłączone.