Patriotyczne Soul City

Posted by on 13 listopada 2014

Plakat 11 litopada 2014 207x300 Patriotyczne Soul City

Takiego zadania jeszcze w historii zespołu nie było…! Soul City w repertuarze patriotycznym? To nietypowe wyzwanie spadło na nas na dwa miesiące przed planowanym w Opolu Dniem Niepodległości. A jak każde wyzwanie, potraktowaliśmy to z należytym szacunkiem! Do projektu zaprosiliśmy zaprzyjaźnionych muzyków z Wrocławia – Tomasza Basela (piano), Tomasza Garberę (perkusja), Łukasza Matyasika (bas) i Michała Wilczyńskiego (gitara). Po dwóch próbach we Wrocławiu z sekcją i dwóch próbach w Opolu z zespołem, złożyliśmy całość i w dniu 11 listopada wystąpiliśmy ponownie na deskach Opolskiego Amfiteatru.

W repertuarze koncertu znalazły się takie utwory jak „Rozkwitały pąki białych róż”, „Przybyli Ułani”, czy „O mój rozmarynie”. Od siebie wykonaliśmy dodatkowo utwór z repertuaru Anny German pt. „Mój generał ołowiany”. 

Koncert poprowadzili Beata Kurda oraz Michał Bober, natomiast i tak niektórzy byli święcie przekonani, że poprowadzi go Michał… Bajor. Serdecznie pozdrawiamy Pana Michała! Bajora, oczywiście! :-)

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

Komentarze wyłączone.