Otwarcie Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w Opolu

Posted by on 20 stycznia 2014

max photo baner800x600 150x150 Otwarcie Centrum Wystawienniczo Kongresowego w Opolu13 stycznia mieliśmy przyjemność wystąpić na uroczystej gali otwarcia nowego Centrum Wystawienniczego-Kongresowego w Opolu. Jest to nowy obiekt, który w dniach od 12-14 stycznia przyciągnął Opolan także na zorganizowane w tych dniach targi EXPO Opole.

Warto podkreślić, iż przecieraliśmy szlaki, gdyż staliśmy się pierwszym zespołem, który wystąpił na scenie CWK! Musimy jednak przyznać, że warunki są znakomite a Centrum z pewnością stanie się jednym z ważniejszych miejsc na Opolszczyźnie – nie tylko dla biznesu, ale i kultury regionu! 

Podczas koncertu zaprezentowaliśmy trzy nowości z naszego repertuaru: Applause, Single Ladies, This Is The Men’s World. A miłą niespodzianką dla widowni oraz dla nas samych było wspólne wykonanie „Please Don’t Stop The Music” wspólnie z Michałem Sobierajskim, który tego dnia również występował na tej samej scenie.

W uroczystej Gali udział wzięli przedstawiciele Opolszczyzny oraz zaproszeni goście. Po koncercie usłyszeliśmy kilka miłych słów od Pana Prezydenta Ryszarda Zembaczyńskiego, za które bardzo dziękujemy! A organizatorom pragniemy podziękować, że chcąc zaprezentować najmocniejsze i największe walory województwa, pomyśleli o naszym zespole ;-)

284 IMG 0347 Small Otwarcie Centrum Wystawienniczo Kongresowego w Opolu

IMG 0962 Small Otwarcie Centrum Wystawienniczo Kongresowego w Opolu

IMG 0905 Small Otwarcie Centrum Wystawienniczo Kongresowego w Opolu

Komentarze

Komentarze wyłączone.